Linda speciál
Svatební a společenské úcesy 2007/2008

Kadeřnické a kosmetické studio Kunc Pravé růže

O růžích se tvrdí, že jsou královnami květin. Hrály roli v několika pohádkách, přpomenme tu nejznámnější - O šípkové Růžence. Ve svatebním speciálu jsme již přinesli několik účesů dozdobených růžemi, vznešený s pravými rudými, někdy jde o růže látkové či bižuterní. Smetanovými a růžovými pravými růžemi dozdobil něžný výčes Ondřej Kunc, majitel brněnského Kadeřnického a kosmetického studia Kunc.

Účesy z tohoto studia jste mohli posoudit poprvé v Lindě speciál Svatební a společenské účesy 2004/2005. Od té doby prošlo mnoha změnami. Tou poslední je přesídlení studia do druhé největší a nejlidnatější oblasti Brna, do čtvrti Vinohrad, přesto se nachází v klidné ulici, v zástavbě rodinných domů.
Od začátku profesionální tým pěstuje individuální přístup ke každému zákazníkovi ve jménu motta Luxus je náš standard. Studio je členem české sekce kadeřnické organizace Haute Coiffure Francaise od roku 2003. Jeho majitel Ondřej Kunc se pravidelně účastní kadeřnických soutěží, show a přípravy účesů modelek pro módní přehlídky. Tentokrát vytvořil pro Lindu speciál velmi romantický svatební účes s proplétanými partiemi a k jeho zdobení použil živé růže smetanové a růžové barvy, které účes ozvláštěují, vtiskují mu něhu a přidal bílé perličky.

 casak.jpg

 

IMG_0002.jpg
IMG_0033.jpg
IMG_0070.jpg
IMG_9994.jpg

Účes: Ondřej Kunc
Make-up: Dana Nekvapilová
Šaty: módní návrhářka Marie Zelená
Foto: Alena Podolníková

Modelce kadeřník její přirozeně dlouhé vlasy promelíroval. Všechny vlasy vzadu stáhl do gumičky a upletl klasický cop, jenž rozdělil na prameny, které vytvořily základ pro květy. Pro úpravu účesu použil lak Infinium Pure a Infinium 2, na závěr lesk ve spreji Pure gloss z řady tecni.art od L’Oréal Professionel.

 

 
Ondřej Kunc, Révová 37, 628 00 Brno Akceptujeme platbu v Bitcoinu bitcoin